MyStalk uygulaması, bünyesinde birçok farklı işlevsel özelliği barındırmakta olan uygulamalardan oluşmaktadır. Bu uygulama hakkında bir takım araştırma yaparak uygulamanın merak edilen tüm özelliklerini ortaya çıkarmış olduk. MyStalk uygulaması hakkında her türlü detayını sizlere aktarılmış olduğumuz bu makalemiz sonrasında konuyla ilgili tüm bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

İçindekiler

MyStalk Uygulaması Nedir?

MyStalk uygulaması; Instagramla birlikte kullanılmakta olan bir uygulama olarak bilinmektedir. Instagram üzerinde birçok alternatif işlemin yapıldığı bu uygulama ile Instagram üzerinde yer alan gizli profilleri görmeniz mümkün olabilmektedir.

MyStalk uygulaması online olarak kullanılmakta ve Instagram görüntülemek için en çok tercih edilen uygulama ve araçlara sahip materyallerden birisi olmuş oldu. Instagram uygulamasının mevcut kullanıcılarına etiket, hikaye ve fotoğraflar sunmuş olduğunu bilmekteyiz. Bu ara yüzden sıkılan kişiler, MyStalk uygulaması ya da internet sitesine giriş yaparak daha eğlenceli bir ara yüze ve kullanılabilir ekstra içeriklere de ulaşabilirsiniz.

MyStalk uygulaması; çevrimiçi bir Instagram görüntüleme aracı olarak bilinmektedir. Instagram uygulamasında, MyStalk uygulaması sayesinde eğlenceli zaman geçirebilir ve eğlenceli içeriklere ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Resmi internet sitesi üzerinde MyStalk uygulaması başarılı bir şekilde tanıtılmaktadır. Instagram uygulamasında profili gizli bir hesaba bakmak istiyorsanız, uygulamada onu takip etmeniz gerekebilmektedir. Eğer hesabı takip etmek istemiyorsanız ya da takip isteğinizi reddediyorsa onun gizli profilinde paylaşmış olduğu; hikayeleri, durumları ya da gönderileri göremezsiniz.

MyStalk Güncel APK Nasıl İndirilir?

MyStalk uygulamasını indirmek ve telefonlarınızda kullanabilmek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirdikten sonra gerekli ayarları girerek başarılı bir şekilde uygulamayı kurabilir ve sistem üzerinde aktif hale getirebilirsiniz.

Bu uygulama genel olarak APK üzerinden kurulduğu için Apple cihazlarda değil, Android cihazlarda kurulmaktadır. Mystalk uygulamasının APK dosyalarına, internet üzerinde hizmet vermekte olan kendini kanıtlamış APK sitelerinden temin edebilirsiniz.

APK dosyaları Play Store virüs taramasından geçmediği için, telefon güvenliğiniz tehlikeye düşebilir. Bu konuda sitemiz ve hiçbir kurum herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Instagram sayfalarınızın çalınma gibi durumlarının olma ihtimaline karşı, orijinal hesaplarınız ile bu uygulamaya girmeniz tavsiye edilmemektedir.

Mystalk İle İnstagram Gizli Profil Görme

MyStalk uygulaması, gizlilik ilkeleri kapsamında takipçileri korumak adına hesaplara verilen gizlilik özelliğini devre dışı bırakmakta olan bir uygulama olarak bilinmektedir. Sizi takip etmeyen şahıslar hesabınız gizli olduğu için göremeyecektir. Ancak Mystalk uygulamasıyla birlikte, Instagram hesaplarınızda yer alan tüm içerikler görünebilmektedir.

MyStalk

MyStalk

İnstagram gizli hesap görme ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Mystalk Nasıl Kullanılır?

MyStalk uygulaması üzerinden dilediğiniz zaman Instagram profillerini ve gizli hesapların paylaşımlarını takip edebilmek gibi işlemleri yapmak mümkün olabilmektedir. İlgili uygulamanın kendi internet sitesi üzerinden de yapılabilme şansına sahip olmak mümkün olabilmektedir.

Mystalk uygulaması nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

 • İnstagram MyStalk uygulamasını indirin
 • Uygulama içerisinde instagram kullanıcı bilgilerinizle oturum açın
 • Arama yerine instagram gizli kullanıcının profil adını yazıp aratın.

Mystalk instagram uygulaması ile; Reels, Story (hikaye), Takipçi listesi, Fotoğraf, Video, IGTV ve Profile fotoğrafı gibi bilgilere erişebilirsiniz.

Bunun için hikayesini görmek istediğiniz zaman gizli hesaplara ait olan Instagram kullanıcı adını bulmanız yeterli olabilecektir. Takip etmek istediğiniz hesapları daha kolay ve hızlı bulabilmek için tam kullanıcı adını aratma şansına da sahip olabilirsiniz. Bu işlemler sonrasında bu hesaplar ait hikayeler de başarılı bir şekilde bulunabilmektedir.

mystalk

mystalk

MyStalk Uygulamasının Dezavantajları Nelerdir?

Uygulamanın birçok farklı dezavantajı bulunmaktadır. Bu uygulamanın en büyük dezavantajı, aramış olduğunuz içeriğe ulaşmanın zor olmasından kaynaklanmaktadır. İnternet sitesi üzerinden giriş yapıldığında, stalklamak istediğin profilin sayfasında direk Takip Et butonunu görmeniz mümkün olabilmektedir.

MyStalk Artıları Nelerdir?

 • Sadece Android cihazlarda değil, Apple cihazlarda da başarılı bir şekilde çalışmaktadır.
 • Hem hikayeleri hem de gönderileri görüntülemek mümkün olabilmektedir.
 • Etiket aramalarını da başarılı bir şekilde yapabilmek mümkün olabilmektedir.
 • Görüntülenmekte olan içerikleri indirmek adına işlemler sağlanabilmektedir.

MyStalk Eksileri Nelerdir?

 • Uygulama içerisinde reklamlar fazla sayıda çıkabilmektedir,
 • Reklam engelleyici bir tarayıcı kullanmanız gerekebilmektedir,
 • Uygulamada farklı işlemler sağlanması mümkün olmamaktadır.
MyStalk

MyStalk

MyStalk Hariç Stalk Uygulamaları Nelerdir?

MyStalk isimli uygulama haricinde de Instagram üzerinde gizli profilleri görebileceğiniz birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar hem mobil hem de internet sitesi üzerinden çalışmakta olan ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu uygulamalar arasında;

 • İnstagram Pro,
 • Reportly,
 • Pingru,
 • Ghostegro,
 • Postegro,

Gibi uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları başarılı bir şekilde kurup, giriş yaptıktan sonra sizler de başarılı bir şekilde stalk yapabilir ve merak ettiğiniz hesaplara erişim sağlayabilirsiniz. Hesaplara erişim sağladıktan sonra; merak ettiğiniz hesaplarda yer alan gönderilere, fotoğraf ve videolara erişmeniz mümkün olabilmektedir.