Instagram gizli hesap görme, kullanıcıların hesaplarını gizleyebilmelerine ve diğer kullanıcıların paylaşımlarını beğenmemesi veya yorum yapmaması için özel ayarlar yapabilmelerine izin verir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar diğer kullanıcıların paylaşımlarını görüntüleyemez ve hesaplarına erişemezler.

İnstagram gizli hesab görme sitelerini kullanırken unutmamamız gereken; başka kullanıcıların mahremiyetine saygılı davranmamız gerektiği. Merak edenler için birden fazla instagram gizli hesap görme siteleri ve uygulamaları (apk) var. Bu siteler vasıtasıyla instagram gizlilik ayarlarını aşmak mümkündür.

Peki bu mümkün olan siteler ile Instagram kapalı profil görme hilesi veya instagram gizli profilleri görme nasıl yapılıyor. Tüm detaylarını sizler için aşağıya yazıyoruz. Etik olan kötü niyetler için kullanmamaktır. İşte kapalı instagram hesabı görme yöntemleri.

İçindekiler

İnstagram Gizli Profil Görme Nasıl Yapılır?

Instagram Gizli Profil gorme

Instagram Gizli Profil gorme

İnstagram gizli hesap görme için birden fazla yol mevcut. Öncelikle sizlere etik yoldan “gizli hesaplara” nasıl bakabileceğinizi anlatalım. İşte doğal yoldan instagram gizli profil görme yöntemleri;

 • Öncelikle bakmak istediğiniz gizli instagram profiline arkadaşlık isteği göndermek.
 • Eğer kendi hesabınızla takip edemiyorsanız “fake” bir hesap oluşturabilirsiniz.
 • Fake (sahte) hesaplar ile “instagram gizli hesap görme” siteleri veya uygulamalarına girip bakabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profil Görme Siteleri Hangileri?

Kullanıcıların merak ettiği sorulardan biri de instagram gizli profil görme sitelerinden en iyileri hangileridir? Tablo şeklinde aşağıda sizlere sunduğumuz siteler kullanabileceğiniz en iyi gizli hesap görme siteleridir.

İnstagram kullanıcılarının gizli profillerini aşağıdaki siteler aracılığıyla görmeniz mümkün.

Uygulama adı Platform Ücret
Glassagram Android ve iOS 14.99 $/aylık (Ücretsiz deneme mevcut)
eyeZy  Android, iOS veiPadOS  9.99 $/aylık (Ücretsiz deneme mevcut)
mSpy  Android, iOS ve iPadOS  11.66 $/aylık (Ücretsiz deneme mevcut)
uMobix  Android ve iOS  12.49 $/aylık (Ücretsiz deneme mevcut)

 

İnstagram gizli hesap görme için en iyi sitelerden biri Glassagram sitesidir. Bu site vasıtasıyla instagramdaki gizli hesapların hikayelerini, gönderilerini ve takipçi bilgilerini görebiliyorsunuz. Belki bundan daha iyi siteler de vardır ama deneyimlerimize göre seçtik.

Hakkında yapılan yorumlar da instagram gizli profil görme siteleri arasında ne kadar başarılı olduğu görülmektedir. Glassagram sitesi ile instagram hikaye bakma “izleme” için de kullanabilirsiniz. İnstagram profil görme siteleri arasında en iyisi bu.

İnstagram gizli hesaba bakma işlemleri için glassagram sitesi dışında, eyeZy, mSpy ve uMobix sitelerini de kullanabilirsiniz. Bu siteleri full sürümde kullanabilmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. İnstagram gizli profilleri görme için kullanacağınız bu sitelerin bazıları da ücretsiz kullanma hakları tanımaktadır.

İnstagram gizli hesapları görmek için web sitesi veya Apk kullanmanız gerekli. Web sitesi üzerinden anlatmak gerekirse öncelikle “Glassagram” sitesine üye olmanız gerekli ardından aşağıdaki adımları uygulayın.

 • Glassa gram siteisnden oturum açın
 • Ardından anasayfaya yönlendirileceksiniz.
 • Arama çubuğuna instagram gizli hesabın kullanıcı adını yazın.
 • ardından arama düğmesine basın ve instagramın gizli profilin karşınıza gelmesini bekleyin.

İnstagramda Hesap Gizleme Nasıl Yapılır?

İnstagramda hesap gizleme için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 • İnstagram hesabınızda “profil” resminize tıklayın. (Sağ Altta)
 • Ardından üç nokta veya üç çizgiye tıklayın. (Sağ üstte)
 • Daha sonra “Ayarlar > Gizlilik” yolunu takip edin.

Bu alanda “Hesap Gizliliği” sekmesi altında bulunan “Gizli Hesap’ı açın” tüğmesini açık hale getirin. Artık hesabınız gizli olacak ve dışardan arkadaşınız olmayan kişiler göremeyecek. Tabi instagram gizli hesap görme yöntemleriyle bakmazlarsa. 🙂

İnstagram Gizli Hesap Görme Siteleri Ne Kadar Güvenli?

İnstagram gizli profil görme hakkında alacağınız tüm kararlardan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın. İnstagram gizli hesap görme sitesi olarak kullanacağınız siteler dolandırıcı siteleri de olabilir. Genelde ücretsiz oldukları için hakkında bilgi sahibi olmadan kullanmaya çalışıyoruz.

Her zaman sahte hesaplar kullanın. Genelde dolandırıcı siteler anket, form vs doldurmanız için tasarlanmış olabiliyor. Bu tür sitelerden uzak durmanız tavsiye edilir. Bu sitelere benzer biri “Ghostegro” olmaktadır. İnternetten biraz araştırma ile ghostegro sitesi hakkında ne kadar şikayet olduğu görülmektedir.

İnstagram Gizli Hesap Görme için Diğer Yöntemler

İnstagram gizli hesap görme için elbette farklı yolar vardır. Bunlardan biri de mobil Apk’lar olmaktadır. İnstagram gizli hesap görme apk olarak sunulan birden fazla mobil uygulama mevcut. Bu uygulamaları ne yazık ki Google Play’den bulmanız imkansız. Dışardan güvendiğiniz instagram gizli hesap görme apk varsa kullanabilirsiniz.

Bizzim önereceğimiz bir kaç instagram gizli profil görme apk’sı mevcut lakin kullanma sorumluluğu tamamen sizde. İşte sizlere önereceğimiz instagram gizlilik hesap görme apk;

 • Scout Apk
 • Ghosty apk
 • Postegro
 • Lili
 • Best whozi

**Yukardaki APK’lar ile instagram gizli hesapları görmeniz mümkün ancak uygulamaların kullanma sorumluluğu tamamen size aittir.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme

İnstagram gizlilik hesap görme için hem apk hemde siteler mevcut. Merak ettiğiniz kişilerin gizli instagram profiline bakmak için yöntem arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yukarda vermiş olduğumuz instagram gizlilik hesap görme apk olarak kullanabilirsiniz.

Örneğin; eyeZy sitesi sayesinde gizli hesabın tüm profilini arkadaşınızmış gibi açık şekilde stalk’leyebilirsiniz. Dilerseniz Scout Apk, Ghost Apk, Postegro Apk ve Lili Apk ile de bu işlemleri yapmak mümkün.

Sizler de instagramın gizli profillerini görütülemeye olanak sağlayan siteler veya Apk’lar varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bilgi çoğaldıkça güzelleşir. Siz paylaşırsanız paylaşılanı da görürsünüz.